Nabízíme komplexní služby v oblasti interiérového designu a bytové architektury. V rámci našich služeb se zaměřujeme na návrhy komerčních interiérů a bytový design. Za dobu našeho působení na trhu jsme vytvořili již řadu realizací veřejných a soukromých interiérů. Našim klientům nabízíme návrhářské a realizační služby v oblasti interiérů a jejich projektování. Projekty řešíme od návrhu interiéru, až po konečnou realizaci.  Spolupracujeme s předními světovými výrobci a dovozci interiérového vybavení, doplňků a nábytku a s ověřenými realizačními firmami a řemeslníky.

 

Vyzkoušejte Interro a dostanete moderní, funkční interiér, ergonomicky uzpůsobený přímo danému účelu s ideální interakcí člověka a prostoru. Nejdříve s Vámi probereme všechny Vaše přání a požadavky a poté Vám navrhneme ideální interiérový design na míru Vašim představám. Každý návrh interiéru je individuální a  vychází z přesně daných parametrů a požadavku. Naši interiéroví architekti a bytoví designéři jsou odborníci, kteří se nesnaží Vám navrhnout pouze líbivý design. My navrhujeme funkční nadčasové interiéry a vždy Vám doporučíme, co by pro vás mohlo být nejlepší. 

Jindřich Vintr

interiérový designér - zakladatel Interro Design

Jindřich Vintr vystudoval interiérový design na Vyšší odborné škole uměleckoprůmyslové a Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze a poté absolvoval bakalářské a magisterské studium oboru Design interiérů a nábytku na Ústavu nábytku, designu a bydlení Mendelovy univerzity v Brně. Již při studiu na vysoké škole navrhoval obchodní interiéry pro významné zadavatele, mezi jeho realizace v této době patří například prodejní prostory pro společnost Kenvelo Holding a.s. - Showroom Šumperk, Shopping Park Arkadia Prešov. Po ukončení studií na vysoké škole zakládá Interro Design a plně se začíná věnovat návrhářské, tvůrčí a projekční činnosti v oblasti interiérů a interiérového designu. V roce 2014 se stává výhradním architektem nově realizovaných projektů prodejen pro společnost Specialized Eastern Europe v České republice, na Slovensku a v Polsku. Mezi jeho další realizované projekty patří například interiéry barů a restaurací, ale i rezidenční interiéry pro soukromé klienty.